Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Facebook  

   

SBP  

   

DKK  

   

Informacje o MAK+  

   
   

Aktualności i ogłoszenia

2021-05-09 Spotkanie DKK

Szczegóły
SPOTKANIE DYSKUSYJNEGO KLUBU KSIĄŻKI
Tydzień Bibliotek "Znajdziesz mnie w Bibliotece" rozpoczęłyśmy spotkaniem  w niedzielne popołudnie 9 maja. 
Z dostępnej w naszej Bibliotece, popularnej aplikacji do czytania ebooków -  LEGIMI, omówiłyśmy „Ocalić syna” Lucindy Berry.
Czasem przebaczamy mordercom, ale nigdy pedofilom.
Noah jest wzorowym uczniem, mistrzem w pływaniu i ulubieńcem całego miasteczka. Nikt nie podejrzewa, że coś jest nie tak, do dnia, gdy na jaw wychodzą mroczne, skrywane przez chłopaka sekrety. Noah zostaje skazany na osiemnaście miesięcy zamknięcia w ośrodku resocjalizacyjnym dla młodocianych przestępców seksualnych. Matka chłopaka, Adrianne, wspiera go, przeciwnie do jego ojca, który nie chce jego powrotu do domu.
Seria wstrząsających i druzgocących okoliczności zmusza Adrianne do podjęcia najtrudniejszej decyzji w jej życiu. Jak daleko się posunie, aby chronić syna?
Na warsztat dyskusyjny trafiły również książki Joanny Wtulich „Ogień i lód” tom 1, i „Światło i mrok” tom 2.
Lwów, początek XX wieku. Młodziutka hrabianka Anna Lipińska, która debiutuje na salonach, zwraca uwagę pułkownika Michała Dukajskiego. Śmiałej i nie bojącej się wyrażać własnych opinii Annie wpada jednak w oko przybyły niedawno z Paryża przemysłowiec, Adam Małaszewicz. Niestety, nie wszystko potoczy się po myśli hrabianki…
Towarzyska kompromitacja, rodzinny majątek na skraju bankructwa i skradzione klejnoty to nie jedyne zmartwienia Anny. Czy młoda bohaterka znajdzie sposób na pogodzenie obowiązków z pragnieniami?
Romanse, konwenanse i intrygi…
Wspólny czas spędzony na dyskusji o książkach to dla nas najlepsze chwile. Dziękujemy bardzo naszym Paniom z Dyskusyjnego Klubu Książki za to, że są z nami, nieustannie.
Widzimy się w czerwcu!
2021-05-09 Spotkanie DKK2021-05-09 Spotkanie DKK2021-05-09 Spotkanie DKK2021-05-09 Spotkanie DKK2021-05-09 Spotkanie DKK
   

Wyszukiwarka  

   
Data: 23 Październik 2021    |    Imieniny: Marleny, Edwarda, Seweryna
   

   

Linki  

   
© 2017 Biblioteka Publiczna Gminy Łopiennik Górny