Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Facebook  

   

SBP  

   

DKK  

   

Informacje o MAK+  

   

Aktualności i ogłoszenia

Współpraca, zabawa i wspolnie spędzony czas.

Szczegóły

Przedświątecznie w Filii Bibliotecznej w Woli Żulińskiej i Niepublicznej Szkole Podstawowej w Żulinie.

W czwartek 22 marca odbyły się w Niepublicznej Szkole Podstawowej w Żulinie świąteczne warsztaty. Zajęcia przygotowała pani Dorota Pawlas -  bibliotekarka z Biblioteki w Woli Żulińskiej i poprowadziła wspólnie z panią Dyrektor Ewą Fyk, panią Beatą Wdowicz, panią Karoliną Oleszczuk i panią Justyną Retoruk. Dzieci z wielkim zaangażowaniem wykonywały wielkanocne stroiki, według własnego gustu i na różne sposoby. Pracy towarzyszyła pozytywna energia, dzięki temu powstały piękne i kolorowe dzieła.

Współpraca, zabawa i wspolnie spędzony czas.Współpraca, zabawa i wspolnie spędzony czas.Współpraca, zabawa i wspolnie spędzony czas.Współpraca, zabawa i wspolnie spędzony czas.Współpraca, zabawa i wspolnie spędzony czas.Współpraca, zabawa i wspolnie spędzony czas.Współpraca, zabawa i wspolnie spędzony czas.

   

Wyszukiwarka  

   
Data: 25 Czerwiec 2019    |    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm
   

   

Linki  

   
© 2017 Biblioteka Publiczna Gminy Łopiennik Górny