Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Facebook  

   

SBP  

   

DKK  

   

Informacje o MAK+  

   
   

Aktualności i ogłoszenia

2022-06-29 Rajd " Odjazdowy Bibliotekarz"

Szczegóły
 
Rajd rowerowy „Odjazdowy Bibliotekarz” 2022
2022-06-29 Rajd ' Odjazdowy Bibliotekarz'2022-06-29 Rajd ' Odjazdowy Bibliotekarz'2022-06-29 Rajd ' Odjazdowy Bibliotekarz'2022-06-29 Rajd ' Odjazdowy Bibliotekarz'2022-06-29 Rajd ' Odjazdowy Bibliotekarz'2022-06-29 Rajd ' Odjazdowy Bibliotekarz'2022-06-29 Rajd ' Odjazdowy Bibliotekarz'2022-06-29 Rajd ' Odjazdowy Bibliotekarz'
 
 
 
Wspólny wysiłek organizacyjny Miejskiej Biblioteki Publicznej w Krasnymstawie , Powiatowej Biblioteki Publicznej w Krasnymstawie, Biblioteki Publicznej Gminy   Łopienniku Górnym,   przy wsparciu finansowym Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich Koło Krasnystaw zaowocował zorganizowaniem 29 czerwca 2022 r. II edycji rajdu rowerowego „Odjazdowy Bibliotekarz”. W tym roku punktem docelowym była siedziba BPGw  Łopienniku Górnym, do której wiodła trasa alternatywna wobec krajowej „17”, aczkolwiek niezwykle malownicza i urokliwa. Tropikalny upał pokrzyżował nieco plany i uszczuplił skład raju powodując, że w drogę wyruszyli jedynie najtwardsi z najtwardszych. Rajd „Odjazdowy Bibliotekarz" to  promocja  integracji nie tylko samego środowiska bibliotekarskiego, ale wszystkich tych dla których sprawy kultury są bliskie. Tym bardziej cieszy, iż w tej edycji w drogę wyruszyli z nami: przedstawiciele Rady Miasta Krasnystaw i Muzeum Regionalnego w Krasnymstawie Marcin Wilkołazki, Młodzieżowej Rady Miasta (Bartłomiej Sadowski ) jak i czytelników (Daniel Antoniak).
Uczestników rajdu, którzy bez przeszkód dotarli do Biblioteki, przywitał Pan Artur Sawa wójt Gminy Łopiennik Górny. Gospodarzy jak i wszystkich
wymienionych wyżej organizatorów wsparły (już na miejscu) również bibliotekarki z Gminnej Biblioteki Publicznej w Gorzkowie, Biblioteka Publiczna Gminy Rudnik  i Biblioteki Publicznej Gminy Krasnystaw z/s w Siennicy Nadolnej. Po krótkim odpoczynku i regeneracyjnym poczęstunku rajd, nie stroniąc od polnych dróg i bezdroży, powrócił do Krasnegostawu.
Całej społeczności rajdowej serdecznie dziękujemy i do zobaczenia za rok, na duktach, traktach i ścieżkach ziemi krasnostawskiej.
(Za Miejska Biblioteka Publiczna w Krasnymstawie)   
(Foto. BPG w Łopienniku Górnym))
 
   

Wyszukiwarka  

   
Data: 4 Październik 2023    |    Imieniny: Rozalia, Franciszek, Konrad
   

   

Linki  

   
© 2017 Biblioteka Publiczna Gminy Łopiennik Górny