Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Facebook  

   

SBP  

   

DKK  

   

Informacje o MAK+  

   
   

Aktualności i ogłoszenia

9 urodziny Dyskusyjnego Klubu Książki

Szczegóły
9 URODZINY DYSKUSYJNEGO KLUBU KSIĄŻKI
 
Jak ten czas leci?!  86 spotkań w Klubie, 150 omówionych książek,12 spotkań autorskich z pisarzami i z regionalistami, kilka wycieczek oraz wiele innych form aktywnego spędzania czasu za nami.
Na spotkanie przybyli wierni Klubowicze oraz nasz gość specjalny Pani Dorota Pawlas - nasza koleżanka, bibliotekarz Filii Bibliotecznej w Woli Żulińskiej.
Przy pysznym urodzinowym torcie rozmawiałyśmy o naszych działaniach, wspominałyśmy ciekawe momenty z życia Klubu i na tapetę wzięłyśmy książkę "Zdrowie" autorstwa Andrzeja Janusa.
Ten tytuł to nawiązanie do naszych życzeń urodzinowych. Oprócz tego życzymy sobie dalszych ciekawych spotkań, interesujących książek i dużo energii życiowej oraz gratulujemy sobie wytrwałości.
W tym miejscu pozdrawiamy serdecznie Wszystkich Klubowiczów, którzy z przyczyn osobistych nie mogli z nami być, ale zawsze wspierają nasze działania.
Urodzinowe spotkanie upłynęło w niezwykle serdecznej atmosferze
Pozdrawiamy: Grażynka, Ula, Dorotka, Janeczka, Tereska, Mireczka, Wiesia, Ewcia, Marzenka.
9 urodziny Dyskusyjnego Klubu Książki9 urodziny Dyskusyjnego Klubu Książki9 urodziny Dyskusyjnego Klubu Książki9 urodziny Dyskusyjnego Klubu Książki9 urodziny Dyskusyjnego Klubu Książki9 urodziny Dyskusyjnego Klubu Książki
   

Wyszukiwarka  

   
Data: 9 Grudzień 2022    |    Imieniny: Aneta, Leokadia, Wiesław
   

   

Linki  

   
© 2017 Biblioteka Publiczna Gminy Łopiennik Górny