Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Facebook  

   

SBP  

   

DKK  

   

Informacje o MAK+  

   
   

Aktualności i ogłoszenia

2022-04-28 Szkolenie Bibliotekarzy Powiatu

Szczegóły
Udane szkolenie bibliotekarzy powiatu.
 
              28 kwietnia 2022 r. Powiatowa Biblioteka Publiczna w Krasnymstawie zaprosiła bibliotekarzy powiatu krasnostawskiego na szkolenie stacjonarne, które odbyło się w Bibliotece Publicznej Gminy w Łopienniku Górnym.            Na szkoleniu gościliśmy Wójta Gminy Łopiennik Górny Pana Artura Sawę oraz instruktorów z Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie Pana Pawła Kordybachę i Pana Grzegorza Winnickiego. Podczas spotkania bibliotekarze zapoznali się z bogatą ofertą i działalnością Biblioteki Publicznej Gminy w Łopienniku Górnym i jej Filii Bibliotecznej w Woli Żulińskiej, którą przedstawiły: Grażyna Skrzypa – dyrektor BPG w Łopienniku Górnym oraz bibliotekarki Urszula Chemicz i Dorota Pawlas. W trakcie rozmów obecny na spotkaniu wójt gminy Artur Sawa przedstawił swoją koncepcję wizerunku biblioteki gminnej w XXI wieku. W dalszej części bibliotekarze dowiedzieli się jak na tle danych statystycznych bibliotek województwa lubelskiego za rok 2021, wypada nasz powiat. Podsumowanie pracy bibliotekarzy przygotował Pan Paweł Kordybacha z Działu Instrukcyjno – Metodycznego WBP w Lublinie, opiekun bibliotek powiatu krasnostawskiego. Następnie bibliotekarze uczyli się teoretycznie i praktycznie jak zostać filmowcem, czyli jak nagrywać film smartfonem, montować i przygotować go do prezentacji na stronach bibliotek i Facebooku. Tajnik pracy bibliotekarza – filmowca zaprezentował Pan Grzegorz Winnicki z Działu Instrukcyjno – Metodycznego WBP w Lublinie. Dziękujemy wszystkim przybyłym bibliotekarzom za wspólnie spędzony w miłej atmosferze czas. Mamy nadzieję, że zdobyte w trakcie szkolenia umiejętności pomogą w atrakcyjny sposób promować działania bibliotek.
         Dziękujemy bardzo Paniom Elżbiecie Patyk i Joannie Radziszewskiej z Powiatowej Biblioteki Publicznej w Krasnymstawie za organizację szkolenia w naszej siedzibie, wszystkim gościom i uczestnikom za udział i owocnie spędzony czas.
2022-04-28 Szkolenie Bibliotekarzy Powiatu2022-04-28 Szkolenie Bibliotekarzy Powiatu2022-04-28 Szkolenie Bibliotekarzy Powiatu2022-04-28 Szkolenie Bibliotekarzy Powiatu2022-04-28 Szkolenie Bibliotekarzy Powiatu2022-04-28 Szkolenie Bibliotekarzy Powiatu
   

Wyszukiwarka  

   
Data: 9 Grudzień 2022    |    Imieniny: Aneta, Leokadia, Wiesław
   

   

Linki  

   
© 2017 Biblioteka Publiczna Gminy Łopiennik Górny