Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Facebook  

   

SBP  

   

DKK  

   

Informacje o MAK+  

   
   

Aktualności i ogłoszenia

Z wizytą w Brzózie Królewskiej

Szczegóły
„Święto pieczonego ziemniaka” w Brzózie Królewskiej.
 
Z wizytą w Brzózie KrólewskiejZ wizytą w Brzózie KrólewskiejZ wizytą w Brzózie KrólewskiejZ wizytą w Brzózie KrólewskiejZ wizytą w Brzózie KrólewskiejZ wizytą w Brzózie KrólewskiejZ wizytą w Brzózie KrólewskiejZ wizytą w Brzózie Królewskiej
 
Niedzielę (29.09.2021) spędziłyśmy w niezwykłym miejscu, wśród niezwykle serdecznych ludzi.
Na zaproszenie Gminnego Ośrodka Kultury w Brzózie Królewskiej, delegacja Koła Gospodyń Wiejskich z Olszanki w towarzystwie Koordynatora Pani Urszuli Chemicz miała przyjemność uczestniczyć w „Święcie pieczonego ziemniaka”.
W ramach podziękowań za przyjęcia zaproszenia i przygotowanie stoiska z pysznymi potrawami i ciastami, Panie z rąk Wójta Gminy Leżajsk Pana Krzysztofa Sobejko, otrzymały upominek i nagrodę niespodziankę. Pomimo deszczowej pogody atmosfera była gorąca dzięki pięknej oprawie artystycznej. Ostatnim punktem programu był musical „ Skrzypek na dachu”. Znaleźliśmy więc coś dla ciała i ducha…
Dziękujemy serdecznie za zaproszenie i ciepłe przyjęcie Panu Wójtowi Gminy Leżajsk, Pracownikom Gminnego Ośrodka Kultury oraz Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich z Brzózy Królewskiej.
Najserdeczniejsze podziękowania składamy dla Pań z Koła Gospodyń Wiejskich z Olszanki za reprezentowanie naszej gminy.
 
   

Wyszukiwarka  

   
Data: 23 Październik 2021    |    Imieniny: Marleny, Edwarda, Seweryna
   

   

Linki  

   
© 2017 Biblioteka Publiczna Gminy Łopiennik Górny