Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Facebook  

   

SBP  

   

DKK  

   

Informacje o MAK+  

   
   

Aktualności i ogłoszenia

8 urodziny Dyskusyjnego Klubu Książki

Szczegóły
8 URODZINY DYSKUSYJNEGO KLUBU KSIĄŻKI
 
    Niedziela, 13 czerwca  dla wszystkich Klubowiczów Dyskusyjnego Klubu Książki była szczególnym dniem, gdyż Klub obchodził swoje 8 urodziny. Zaproszeni goście: Pan Wójt Gminy Artur Sawa i Pani Elżbieta Patyk Dyrektor Powiatowej Biblioteki Publicznej w Krasnymstawie złożyli nam życzenia zdrowia, wielu ciekawych książek, szalonych pomysłów i owocnych spotkań na kolejne lata. Wspólnie przywołałyśmy wspomnienia i rozmawiałyśmy o działalności Klubu na przełomie ośmiu lat. To była również okazja do podziękowań skierowanych do Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej im. H. Łopacińskiego w Lublinie za 8 lat współpracy. Dziękujemy naszym Klubowiczkom za czas spędzony w Bibliotece z dobrą książką i (u nas ) z filiżanką herbaty. Serdecznie pozdrawiamy osoby, które zaczynały z nami przygodę w Klubie, a z różnych przyczyn musiały zrezygnować. Pozdrawiamy wszystkich Pracowników z Działu Instrukcyjno- Metodycznego w Lublinie.
Dziękujemy Panu Wójtowi i Pani Dyrektor za obecność, ciepłe słowa o Bibliotece i prezenty dla wszystkich Klubowiczów.
Urodzinowe spotkanie przebiegło w bardzo miłej i serdecznej atmosferze. Pozdrawiamy. Grażyna, Urszula, Ewa, Janina, Marta, Marzena, Mirosława, Mirosława, Teresa i Wiesława.
 
   

Wyszukiwarka  

   
Data: 17 Wrzesień 2021    |    Imieniny: Justyna, Narcyz, Franciszek
   

   

Linki  

   
© 2017 Biblioteka Publiczna Gminy Łopiennik Górny