Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Facebook  

   

SBP  

   

DKK  

   

Informacje o MAK+  

   
   

Aktualności i ogłoszenia

Pomagamy... "Jesteśmy z Wami Niebieskimi Motylami"

Szczegóły

Pomagamy... 'Jesteśmy z Wami Niebieskimi Motylami'

Za nominację dziękujemy Gminnemu Ośrodkowi Kultury w Łopienniku Górnym.
Biblioteka Publiczna Gminy w Łopienniku Górny przyjęła nominację do udziału w akcji "Jesteśmy z Wami Niebieskimi Motylami"
Celem akcji jest poszerzenie świadomości na temat autyzmu i przekazanie iskierki przyjaźni osobom z autyzmem i ich rodzinom.
Następni nominowani to:
Miejska Biblioteka Publiczna w Krasnymstawie
Filia Biblioteczna w Woli Żulińskiej
ZASADY AKCJI ‘’ JESTEŚMY Z WAMI NIEBIESKIMI MOTYLAMI ‘’ należy :
1. Ubrać się na niebiesko (nie dotyczy służb mundurowych).
2. Wykonać pracę plastyczną np. odbić niebieskie ręce w kształcie motyla lub serca albo wykonać dowolną aktywność wg. własnej inwencji twórczej np. „taniec motyla".
3. Zrobić zdjęcie lub nagrać film z tworzenia pracy i wstawić na swój profil na Facebook oraz przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ważne, aby na zdjęciu lub filmie ujęte były pozdrowienia: JESTEŚMY Z WAMI NIEBIESKIMI MOTYLAMI! (nagrane lub napisane).
4. Nominować kolejne trzy osoby (może to być również grupa klasowa, oddział przedszkolny lub instytucja) i powiadomić je o tym, każda osoba włączająca się do akcji #challengeniebieskiemotyle2021 do publikowanego zdjęcia lub filmu dołącza skopiowany tekst, podając nominowane przez siebie osoby.
5. Na wykonanie zadania każdy Nominowany otrzymuje 48 godzin. Trzymamy kciuki za nominowane osoby i życzymy powodzenia:)

 

   

Wyszukiwarka  

   
Data: 17 Wrzesień 2021    |    Imieniny: Justyna, Narcyz, Franciszek
   

   

Linki  

   
© 2017 Biblioteka Publiczna Gminy Łopiennik Górny