Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Facebook  

   

SBP  

   

DKK  

   

Informacje o MAK+  

   
   

Aktualności i ogłoszenia

Spotkanie DKK 2021 luty -online

Szczegóły

SPOTKANIE DYSKUSYJNEGO KLUBU KSIĄŻKI -ONLINE

 

     W poniedziałek 15 lutego odbyło się pierwsze w tym roku spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dorosłych. Członkinie spotkały się za pomocą komunikatora internetowego. Rozmawiano o książkach Katarzyny Bereniki Miszczuk "Ja, diablica", Ja, ocalona" i "Ja, potępiona" z gatunku fantasy. To  seria o diablicy i niedoszłej anielicy Wiktorii Biankowskiej. Podzielono się też wrażeniami o książce Joanny Łopusińskiej "Śmierć i Małgorzata". Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze, ale jak wszystkie Członkinie zauważyły, chcemy normalności. Jesteśmy wdzięczne, że udało nam się w ten sposób spotkać z częścią naszego klubu. Pozdrawiamy serdecznie pozostałe Członkinie.  Drodzy Czytelnicy, jeśli chcecie się do nas przyłączyć - ZAPRASZAMY SERDECZNIE!!!

 Spotkanie DKK 2021 luty -online Spotkanie DKK 2021 luty -online Spotkanie DKK 2021 luty -online Spotkanie DKK 2021 luty -online Spotkanie DKK 2021 luty -online

 

   

Wyszukiwarka  

   
Data: 17 Wrzesień 2021    |    Imieniny: Justyna, Narcyz, Franciszek
   

   

Linki  

   
© 2017 Biblioteka Publiczna Gminy Łopiennik Górny