Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Facebook  

   

SBP  

   

DKK  

   

Informacje o MAK+  

   

Aktualności i ogłoszenia

Czytamy bajeczki - wizyta dzieci z Łopiennika Dolnego

Szczegóły

Czytamy, czytamy....

Piątego marca naszą Bibliotekę odwiedziły dzieci z Oddziału Przedszkolnego ze Szkoły Podstawowej w Łopienniku Dolnym wraz z panią Agnieszką Mazurkiewicz. Dzieci zapoznały się z pracą bibliotekarza oraz zasadami korzystania w biblioteki. Po wysłuchaniu opowiadania Wiesława Drabika "Umyj się świnko" i krótkiej pogadance dzieci przystąpiły do zajęć plastycznych i układania puzzli.
Przykro nam, że część grupy nie mogła być dzisiaj z nami. Dziękujemy za udaną wizytą.

Czytamy bajeczki - wizyta dzieci z Łopiennika Dolnego Czytamy bajeczki - wizyta dzieci z Łopiennika Dolnego Czytamy bajeczki - wizyta dzieci z Łopiennika Dolnego Czytamy bajeczki - wizyta dzieci z Łopiennika Dolnego Czytamy bajeczki - wizyta dzieci z Łopiennika Dolnego Czytamy bajeczki - wizyta dzieci z Łopiennika Dolnego Czytamy bajeczki - wizyta dzieci z Łopiennika Dolnego Czytamy bajeczki - wizyta dzieci z Łopiennika Dolnego Czytamy bajeczki - wizyta dzieci z Łopiennika Dolnego Czytamy bajeczki - wizyta dzieci z Łopiennika Dolnego Czytamy bajeczki - wizyta dzieci z Łopiennika Dolnego Czytamy bajeczki - wizyta dzieci z Łopiennika Dolnego Czytamy bajeczki - wizyta dzieci z Łopiennika Dolnego Czytamy bajeczki - wizyta dzieci z Łopiennika Dolnego Czytamy bajeczki - wizyta dzieci z Łopiennika Dolnego

   

Wyszukiwarka  

   
Data: 18 Październik 2019    |    Imieniny: Juliana, Łukasza, Bogumiła
   

   

Linki  

   
© 2017 Biblioteka Publiczna Gminy Łopiennik Górny