Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Facebook  

   

SBP  

   

DKK  

   

Informacje o MAK+  

   

Aktualności i ogłoszenia

VII Festiwal Pączka i Faworka

Szczegóły

Festiwal Pączka i Faworka

W dniu 28 lutego 2019 roku po raz VII  odbył się „Festiwal Pączka i Faworka” zorganizowany  przez Lokalną Grupę Działania Krasnystaw Plus oraz Gminne Centrum Kultury w Krasnymstawie z/s w Siennicy Nadolnej.

 

Słodka impreza tłustoczwartkowa zgromadziła delegacje ze wszystkich gmin powiatu Krasnostawskiego, które eksponowały nie tylko pączki i faworki,  ale również lokalne pyszności  kulinarne. W bloku artystycznym wystąpili: kabaret Fifa-Rafa, Mateusz Kwiatkowski i Ola Listoś

oraz kapele: „Cukrowniacy” z Siennicy Nadolnej i Kapela Ludowa z Gorzkowa.

Naszą gminę reprezentowała delegacja na czele z Wójtem Gminy p. Arturem Sawa, następnie: Dyrektor Biblioteki Publicznej Gminy Łopiennik Górny p. Grażyna Skrzypa, Gminny Koordynator ds. KGW Urszula  Chemicz,Instruktor Gminnego Ośrodka Kultury w Łopienniku Górnym p. Weronika Czaban, Panie z KGW Olszanka w składzie: Mirosława Fornal, Urszula Wójcik, Danuta Miciuła,Pani z KGW Łopiennik Dolny : Elżbieta Sawicka, Panie z KGW Łopiennik Górny : Anna Kawęcka, Mariola Chęć,Panie z KGW Wola Żulińska : Małgorzata Bandosz, Irena Margola.

Dziękuję  serdecznie Paniom z Kół Gospodyń za smaczne pączki, faworki oraz za pyszne przekąski i przystawki.

Za miłą atmosferę i wspaniałą zabawę  również dziękuję.

Serdecznie  dziękuję  p. Leszkowi Fornalowi.

 Koordynator  KGW Urszula Chemicz

VII Festiwal Pączka i FaworkaVII Festiwal Pączka i FaworkaVII Festiwal Pączka i FaworkaVII Festiwal Pączka i FaworkaVII Festiwal Pączka i FaworkaVII Festiwal Pączka i Faworka

 

   

Wyszukiwarka  

   
Data: 25 Maj 2019    |    Imieniny: Grzegorz, Urban, Magda
   

   

Linki  

   
© 2017 Biblioteka Publiczna Gminy Łopiennik Górny