Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Facebook  

   

SBP  

   

DKK  

   

Informacje o MAK+  

   

Aktualności i ogłoszenia

Lekcja - niespodzianka

Szczegóły

Lekcja - niespodzianka

Dzisiaj w radosnym nastroju, jeszcze Mikołajkowym odbyła się lekcja biblioteczna, w której uczestniczyli uczniowie klasy I i II pod opieką pani Marioli Sysy i Katarzyny Suchodolskiej ze Szkoły Podstawowej w Łopienniku Dolnym.

 

Podczas zajęć dzieci poznały podstawowe funkcje biblioteki: gromadzenie zbiorów, opracowywanie księgozbioru, przechowywanie i udostępnianie książek, czasopism, system ustawienia książek na półkach. Uczniowie poznali katalog dostępny na stronie internetowej i sposób wypożyczania komputerowego. Kolejnym etapem spotkania była działalność plastyczna. Podczas spotkania - niespodzianki prowadzonego prze p. Weronikę dzieci miały możliwość stworzenia świątecznych arcydzieł. Prace podjęły bardzo chętnie i z wielkim zaangażowaniem.
I był to taki spóźniony Mikołaj (szedł po zaśnieżonej drodze, co widać na załączonym obrazku) dla naszych małych przyjaciół bibliotecznych. Naszym Gościem Specjalnym była Pani Joanna Radziszewska - Instruktor Powiatowej Biblioteki Publicznej w Krasnymstawie.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom Mikołajkowego spotkania.

Lekcja - niespodzianka

   

Wyszukiwarka  

   
Data: 25 Czerwiec 2019    |    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm
   

   

Linki  

   
© 2017 Biblioteka Publiczna Gminy Łopiennik Górny