Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Facebook  

   

Aktualności i ogłoszenia

Konkurs Recytatorski Jesienne Recytowanie 2018

Szczegóły

JESIENNE RECYTOWANIE 2018

16 października w naszej bibliotece odbyło się „ Jesienne recytowanie”.

 

Recytację oraz ogólny wizerunek sceniczny oceniało Jury w składzie : Elżbieta Jasińska – Nauczyciel z Zespołu Szkół w Łopienniku Nadrzecznym, Elżbieta Patyk – Dyrektor Powiatowej Biblioteki w Krasnymstawie i Weronika Czaban – Instruktor Gminnego Ośrodka Kultury w Łopienniku Górnym. Uczestników konkursu ciepło przywitał z-ca wójta Karol Stęplowski gratulując im odwagi, twierdząc że sama ich obecność, to już wygrana. Tymi słowami dodał małym recytatorom otuchy i stworzył miłą atmosferę. Do tych życzeń dołączyli się wszyscy zebrani.
I w tym miejscu dziękujemy Rodzicom, Nauczycielom, Opiekunom i Dyrekcji Szkół za pomoc w organizacji konkursu.
Pięknie dziękujemy Małym Recytatorom za przepiękne recytacje i wspaniałą atmosferę. Dziękujemy serdecznie komisji konkursowej za pracę.
Bardzo serdecznie dziękujemy Panu Piotrowi Kucharczykowi Kierownikowi Biura Terenowego ZUS w Krasnymstawie Oddział w Biłgoraju za współpracę.

Jury po obradach wybrało zwycięzców w dwóch kategoriach wiekowych.Wyniki konkursu w protokole na fotografii.

Konkurs Recytatorski Jesienne Recytowanie 2018Konkurs Recytatorski Jesienne Recytowanie 2018Konkurs Recytatorski Jesienne Recytowanie 2018Konkurs Recytatorski Jesienne Recytowanie 2018Konkurs Recytatorski Jesienne Recytowanie 2018Konkurs Recytatorski Jesienne Recytowanie 2018Konkurs Recytatorski Jesienne Recytowanie 2018

   

Wyszukiwarka  

   
Data: 20 Marzec 2019    |    Imieniny: Aleksandra, Klaudia, Anatol
   

   

Linki  

   
© 2017 Biblioteka Publiczna Gminy Łopiennik Górny