Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Facebook  

   

SBP  

   

DKK  

   

Informacje o MAK+  

   

Aktualności i ogłoszenia

Wakacje w bibliotece - 2 spotkanie

Szczegóły

Dzisiaj w bibliotece królował niebieski i granatowy kolor. Uczestnicy kolejnego wakacyjnego spotkania w bibliotece wykonali pod kierunkiem Pani Weroniki maskotkę furby.  ( Nazwa zabawki pochodzi z języka angielskiego i jest skrótem od fur ball, czyli kulka futra.) Oprócz tego graliśmy w kalambury, zabawa cieszyła się dużym  zainteresowaniem. Prawie wszyscy wyrazili chęć  udziału w kolejnym spotkaniu. Zapraszamy chętnych.  Dziękujemy wszystkim za przybycie.

Wakacje w bibliotece - 2 spotkanieWakacje w bibliotece - 2 spotkanieWakacje w bibliotece - 2 spotkanieWakacje w bibliotece - 2 spotkanieWakacje w bibliotece - 2 spotkanieWakacje w bibliotece - 2 spotkanieWakacje w bibliotece - 2 spotkanieWakacje w bibliotece - 2 spotkanieWakacje w bibliotece - 2 spotkanieWakacje w bibliotece - 2 spotkanieWakacje w bibliotece - 2 spotkanieWakacje w bibliotece - 2 spotkanie

   

Wyszukiwarka  

   
Data: 25 Maj 2019    |    Imieniny: Grzegorz, Urban, Magda
   

   

Linki  

   
© 2017 Biblioteka Publiczna Gminy Łopiennik Górny