Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Facebook  

   

SBP  

   

DKK  

   

Informacje o MAK+  

   

Aktualności i ogłoszenia

Wakacje z biblioteką - I spotkanie.

Szczegóły

W ramach zajęć "Wakacje z biblioteką" dzieci zapoznały się z kulturą i historią Indian. Poznały główne atrybuty kojarzone z tradycją indiańską. Uczestniczki zajęć wykonały samodzielnie łapacze snów oraz indiańskie pióropusze. Na koniec spotkania odbyła się krótka zabawa naśladowcza i zabawa rozluźniająca przy indiańskiej muzyce. Serdecznie dziękujemy za udział w zajęciach i zapraszamy na kolejne.

Wakacje z biblioteką - I spotkanie.Wakacje z biblioteką - I spotkanie.Wakacje z biblioteką - I spotkanie.Wakacje z biblioteką - I spotkanie.Wakacje z biblioteką - I spotkanie.Wakacje z biblioteką - I spotkanie.Wakacje z biblioteką - I spotkanie.Wakacje z biblioteką - I spotkanie.Wakacje z biblioteką - I spotkanie.Wakacje z biblioteką - I spotkanie.Wakacje z biblioteką - I spotkanie.Wakacje z biblioteką - I spotkanie.

   

Wyszukiwarka  

   
Data: 25 Maj 2019    |    Imieniny: Grzegorz, Urban, Magda
   

   

Linki  

   
© 2017 Biblioteka Publiczna Gminy Łopiennik Górny