Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Facebook  

   

SBP  

   

DKK  

   

Informacje o MAK+  

   

Aktualności i ogłoszenia

"Dobre, bo nasze"

Szczegóły

Sport, kulinaria, śpiew i dobra zabawa.

Dnia 17 czerwca 2018 r w Fajsławicach odbył się Festyn „Dobre, bo nasze”.

 

Organizatorami było Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Krasnystaw Plus w partnerstwie z Gminą Fajsławice, Starostwem Powiatowym w Krasnymstawie oraz Stowarzyszeniem na Rzecz Rozwoju Gminy Fajsławice. W trakcie festynu odbył się konkurs kulinarny oraz turniej gmin powiatu krasnostawskiego. W konkursie kulinarnym gminę reprezentowały: Koło Gospodyń Wiejskich Dobryniów nad Wieprzem oraz Koło Gospodyń Wiejskich z Woli Żulińskiej. Oba Koła odniosły sukcesy. Za PASZTET DOMOWY KGW z Dobryniowa nad Wieprzem otrzymało III miejsce oraz dwa wyróżnienia za PIEROGI Z BOBEM i SYROP Z MIĘTĄ I CYTRYNĄ. Gratulujemy! KGW z Woli Żulińskiej za syrop z czarnego bzu „BZIAK” otrzymało I miejsce,  a za bułeczki z kaszą jaglaną „JAGŁY WOLEŃSKIE” III miejsce. Gratulujemy! Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkurencjach  sportowych, kulinarnych, muzycznych i dobrą zabawę.

 'Dobre, bo nasze' 'Dobre, bo nasze' 'Dobre, bo nasze' 'Dobre, bo nasze' 'Dobre, bo nasze' 'Dobre, bo nasze' 'Dobre, bo nasze'

   

Wyszukiwarka  

   
Data: 25 Maj 2019    |    Imieniny: Grzegorz, Urban, Magda
   

   

Linki  

   
© 2017 Biblioteka Publiczna Gminy Łopiennik Górny