Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Facebook  

   

Aktualności i ogłoszenia

5 lat DKK

Szczegóły

 5 lat minęło a my trwamy…w czytaniu i dyskusjach.

 

21 maja obchodziliśmy 5 urodziny Dyskusyjnego Klubu Książki. Było ciasto, szampańskie humory członków naszego klubu, którzy ubrani w koszulki z logo DKK świętowali.

 

Pani dyrektor Grażyna Skrzypa, założyciel klubu, życzyła dalszych interesujących rozmów i ciekawych książek. Dla przypomnienia  historii DKK -  na początku działalności  koordynatorem była Pani Mirosława Socha a obecnie jest  pani Urszula Chemicz. To z tym miejscem i z tymi ludźmi wiąże się wiele ciepłych uczuć i pięknych wspomnień. W ciągu minionych 5 lat członkowie klubu omówili prawie 200 książek i wzięli udział w sześciu spotkaniach autorskich. Wśród najchętniej czytanych autorów byli: Katarzyna Michalak, Darda Stefan. Agnieszka Lingas-Łoniewska, Anna Janko, Ewa Cielesz  czy Marcin Wroński. Na liście bohaterów autorskich spotkań znaleźli się : Marta Fox, Agnieszka Martinka, Marcin Wroński, Magdalena Kordel, Anna Janko i Agnieszka Walczak-Chojecka.

Wśród innych inicjatyw podejmowanych przez przedstawicieli DKK były wycieczki, spotkania z postaciami nie tylko życia literackiego, udział w wystawach i warsztaty.

Celem Dyskusyjnego Klubu Książki jest wykreowanie mody na czytanie, dzięki przyjemności płynącej z lektury oraz aktywnego udziału w życiu literackim, poprzez udział w spotkaniach z ciekawymi ludźmi, dyskusje oraz możliwość twórczego wykorzystania wiedzy płynącej z książek i literatury.

5 lat DKK5 lat DKK5 lat DKK5 lat DKK5 lat DKK5 lat DKK5 lat DKK5 lat DKK5 lat DKK5 lat DKK5 lat DKK5 lat DKK5 lat DKK5 lat DKK5 lat DKK5 lat DKK5 lat DKK5 lat DKK

   

Wyszukiwarka  

   
Data: 20 Luty 2019    |    Imieniny: Leon, Ludmiła, Eustachy
   

   

Linki  

   
© 2017 Biblioteka Publiczna Gminy Łopiennik Górny