Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Facebook  

   

Aktualności i ogłoszenia

Miś w NSP w Żulinie

Szczegóły

Dzień Misia.

W dniu 24 listopada br. pani Dorota Pawlas z okazji Dnia Pluszowego Misia  odwiedziła dzieci z oddziału przedszkolnego przy NSP w Żulinie. Wspólnie z panią Karoliną Oleszczuk przygotowała dla dzieci wiele atrakcji i niespodzianek. Dzieci wysłuchały opowiadania Urszuli Piotrowskiej „Dzień Pluszowego Misia w przedszkolu”, opowiedziały o swoich pięknych misiach, z ochotą uczestniczyły w zabawach muzyczno-ruchowych i plastycznych. Z radością pozowały do zdjęć, a na zakończenie otrzymały słodkie małe co nieco.

Miś w NSP w Żulinie Miś w NSP w Żulinie Miś w NSP w Żulinie Miś w NSP w Żulinie Miś w NSP w Żulinie Miś w NSP w Żulinie Miś w NSP w Żulinie Miś w NSP w Żulinie Miś w NSP w Żulinie Miś w NSP w Żulinie Miś w NSP w Żulinie Miś w NSP w Żulinie Miś w NSP w Żulinie Miś w NSP w Żulinie Miś w NSP w Żulinie Miś w NSP w Żulinie Miś w NSP w Żulinie Miś w NSP w Żulinie Miś w NSP w Żulinie

   

Wyszukiwarka  

   
Data: 20 Marzec 2019    |    Imieniny: Aleksandra, Klaudia, Anatol
   

   

Linki  

   
© 2017 Biblioteka Publiczna Gminy Łopiennik Górny